גבי דרור מונה למ"מ מנהל "מעון הרופא" במוצא עילית ויארח סדרת חגיגות קיץ ואירועי גן לדיירים, בני משפחותיהם ומתנדבים
 
 יום רביעי, 27 ביולי בשעה 19:30 -  החגיגות לציון 28 שנה להקמת המעון יכללו מבצע היכרות ואכלוס לדיור המוגן
 
גבי דרור מונה באחרונה כמ"מ מנהל הדיור המוגן "מעון הרופא" במוצא עלית. גבי דרור מחליף בתפקידו את ראובן דורון שכיהן כמנהל המעון בעשור האחרון. גבי דרור הודיע כי ימשיך לפעול לשיפור ושדרוג איכות החיים של דיירי המעון וכי הוא רואה בתפקיד אתגר מקצועי ושליחות חברתית. גבי דרור, 54, יליד ירושלים הוא תושב מבשרת ציון לשעבר וכיום מתגורר בגני יהודה. גבי דרוד סיים לימודי יחסים בינלאומיים עם חטיבה במנהל ציבורי באוניברסיטה העברית בירושלים. הוא מנהל בשש השנים האחרונות את דיור מוגן "לב אבות" ברחובות השייכת כמו מעון הרופא לרשת הידור המוגן "נווה עמית" באחריות קופת חולים מאוחדת. גבי דרור הוא מלונאי בעברו שכיהן כמנהל מלון קראון פלזה בירושלים בשנים 2000 – 2004 .
 
מאות ישתתפו בחגיגות הקיץ המאורגנות על ידי גבי דרור והנהלת ודיירי "מעון הרופא" במוצא עילית. החגיגות ואירועי הגן יתקיימו בגן מעון הרופא המטופח. אחרי ההצלחה של מסיבת הגן הראשונה בחודש יוני מתוכננת במעון הרופא מסיבת גן נוספת ביום רביעי, 27 ביולי בשעה 19:30 בהשתתפות הדיירים, בני משפחותיהם, צוות העובדים, מתנדבים מתושבי מבשרת ומביה"ס הראל ומוזמנים מהקהילה . מסיבת הגן תכלול הופעה מוסיקאלית ושירה בציבור לדיירי המעון ובני משפחותיהם וכן תכלול כיבוד כמיטב המסורת, שירה והרקדה עם הרבה מצב רוח טוב. את מסיבת הגן מארגנת רכזת התרבות של מעון הרופא, זיווה גרשון. ממעון הרופא נמסר כי גם השנה נרתמו עשרות בני נוער, מרביתם מביה"ס תיכון הראל במבשרת ועוד חניכים רבים מתנועות הנוער  למען דיירי הדיור המוגן "מעון הרופא" במוצא עילית וסייעו במסגרת מחויבות אישית לקשישים בהפעלת הקפיטריה, בנגינה, בשיעורי מחשב ובעוד פעילויות התנדבותיות רבות לשיפור חייהם וזמנם של דיירי הבית.
 
מעון הרופא מדווח כי בהשקעה כוללת מדווחת של מיליון וחצי דולר שופץ, עוצב ושודרג באחרונה בית הדיור המוגן "מעון הרופא" במוצא עילית. "מעון הרופא" מציין בימים אלה יובל 28 שנה להקמתו. המעון ממוקם במוצא עילית ונמצא במרחק 10 דקות נסיעה מירושלים. במסגרת זו מתקיים מבצע המאפשר הנחה משמעותית ל-3 דיירים חדשים שיגיעו להתגורר בדירות במעון. המבצע הוא לתקופה של שלושה חודשי היכרות וכל הקודם זוכה. במסגרת המבצע יוכלו הדיירים החדשים להתגורר בדירות בנות חדר, חדר וחצי או שניים, ליהנות מ-5 ארוחות ביום, פעילויות וחוגים.